METRIX Gaasiarvesti UG 4 - see on gaasisaamõõtja, mida kasutatakse tarbitava gaasi mahu mõõtmiseks. See seade on täpne ja usaldusväärne lahendus gaasitarbimise jälgimiseks kodu- või äriruumides.


84 
  • Saatmine: 

Lisateave


Peamised omadused METRIX UG 4 gaasisaamõõtjal võivad hõlmata:

  1. Täpsus: METRIX UG 4 pakub kõrget mõõtmistäpsust, mis tagab usaldusväärse gaasitarbimise arvestamise.

  2. Mõõdetav maht: Seade võib mõõta gaasi mahtu kuupmeetrites (m³) või muudes standardsetes mõõtühikutes.

  3. Gaasi tüüp: METRIX UG 4 võib olla ette nähtud konkreetse gaasi tüübi mõõtmiseks, nagu näiteks loodusgaas või propaan-butaan.

  4. Disain: Saamõõtjal on kompaktne ja mugav disain, et seda oleks lihtne paigaldada seinale või spetsiaalsetesse kappidesse.

  5. Pettuste kaitse: Paljudel saamõõtjatel on mehhanismid, mis takistavad võimalikke manipuleerimis- või volitamata juurdepääsu katseid.

  6. Näidik: Saamõõtja võib olla varustatud digitaalse või mehaanilise ekraaniga, mis näitab tarbitud gaasi hetkeväärtust.

METRIX Gaasiarvesti UG 4 tagab täpse ja usaldusväärse gaasitarbimise mõõtmise, mis võimaldab jälgida energia kulusid ja tagada gaasiressursside tõhus kasutamine. Lisateabe saamiseks selle konkreetse mudeli kohta soovitan pöörduda ametliku tootja veebisaidi või kohalike gaasisaamõõtjate tarnijate poole.