Usaldusväärsed lahendused pikaajaliseks kasutamiseks

Keevitustööd

Keevitustööd

Andivest Grüpp OÜ pakub kvaliteetseid gaasikeevitusteenuseid, sealhulgas gaasimõõturi ja gaasijuhtme ümberpaigutamist. Me töötame erinevat tüüpi gaasijuhtmetega, kaasa arvatud tööstusettevõtete, elamute, ärihoonete ja muude objektide gaasijuhtmetega. Oluline osa meie protsessist on hoolikas ettevalmistus enne keevitustööde alustamist. Enne tööde tegemist teostame põhjaliku projekti analüüsi, arvutame optimaalsed keevitamise parameetrid ja valime parima lähenemisviisi, võttes arvesse iga gaasijuhtme spetsiifikat. Me garanteerime kõrge kvaliteediga keevitussõlmede ja püüame tagada iga gaasijuhtme vastupidavuse ja usaldusväärsuse, mida me ehitame või hooldame.

Hinnad
Gaasitööd

Gaasitööd

Pakume professionaalset tööd ja kvalifitseeritud gaasitööde teenuseid, mis hõlmavad gaasitorude ümberpaigutamist, paigaldamist, asendamist ja keevitamist Tallinnas. Meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes omavad vajalikke teadmisi ja oskusi gaasitööde läbiviimiseks. Lisaks pakume ka konsultatsioone spetsialistidelt, et aidata teil leida parimad lahendused ja teha õigeid valikuid. Meiega saate nõu ja juhiseid seoses materjalide ja tarvikute valikuga, et tagada ohutu ja tõhus gaasitööde teostamine. Kui teil on vaja gaasitrasside projekteerimist, saame teid selles osas aidata. Meie spetsialistid koostavad kvaliteetsed projektid vastavalt teie vajadustele ja nõuetele. Samuti saame esitada kontrolliakti, mis tõendab, et teie gaasitööd vastavad kõikidele kehtivatele ohutusnõuetele ja regulatsioonidele. Olles spetsialiseerunud gaasitöödele, tagame kvaliteetse töö, ohutuse ja usaldusväärsuse. Oleme valmis aitama teid kõikides gaasitöödega seotud küsimustes Tallinnas.

Hinnad
Gaasikatlad

Gaasikatlad

Andivest Grüpp OÜ on ettevõte, mis asub Tallinnas ja pakub seinale paigaldatavaid üheahelalisi ja kaheahelalisi gaasikütte- ja sooja vee katlaid. Meie teenuste hulka kuuluvad gaasikatlate, gaasiboilerite ja gaasimõõturite remont, hooldus, asendamine, ümberpaigutamine, paigaldamine ja ühendamine eramaja või korteri mõistlike hindadega. Lisaks pakume ka gaasikatlite, gaasiboilerite, varuosade ja tarvikute müüki ja tarnimist. Kui teil on vaja uut katelt või boilerit, või vajate varuosi või tarvikuid olemasoleva süsteemi jaoks, saame teid aidata. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid tooteid ja teenuseid ning tagada teie gaasiküttesüsteemi tõrgeteta toimimine. Oleme valmis aitama teid kõikides gaasikütte ja sooja vee küsimustes.

Hinnad