Esitleme uut energiatõhusat kondensatsioonkatelt, mis pakub suurepärast kombinatsiooni ökonoomsusest ja efektiivsusest.


1285 1410-8.87%

Lisateave


Immergas EXA - see on kõrgklassi kondensatsioonigaasikatel, mis on mõeldud koduste ruumide keskkütteks ja sooja veevarustuseks. Sellel kasutatakse eesrindlikku kondensatsioonitehnoloogiat, mis võimaldab efektiivselt ära kasutada väljapääsevate gaaside soojusenergiat, suurendades seeläbi katla jõudlust ja vähendades energiakulusid.


Immergas EXA eelised:


  1. Efektiivsus: Katel kasutab eesrindlikku kondensatsioonitehnoloogiat, võimaldades tõhusalt ära kasutada väljapääsevate gaaside soojusenergiat. See suurendab katla efektiivsust ja vähendab energiakulusid, tehes selle majanduslikult soodsaks valikuks.

  2. Kulude kokkuhoid: Tänu kõrgele efektiivsusele aitab Immergas EXA säästa kütte- ja sooja vee kulusid, mis on eriti oluline pikemas perspektiivis.

  3. Keskkonnasõbralikkus: Katel töötab kõrge efektiivsusega, vähendades heitmete kogust keskkonda. See teeb temast keskkonnasõbraliku valiku kütmiseks ja sooja veevarustuseks.

  4. Mugav kütmine: Immergas EXA tagab usaldusväärse ja mugava keskkütte kogu kodus, tagades sooja ja ühtlase temperatuuri.

  5. Usaldusväärsus: Immergas katel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagades pikaajalise töökindluse ja vähese hooldusvajaduse.

  6. Kiire vee soojendamine: Kondensatsioonikatel Immergas EXA võimaldab kiiret ja usaldusväärset kuuma veevarustust, rahuldades kogu pere vajadusi.

  7. Kasutusmugavus: Katel on varustatud intuitiivse juhtimissüsteemiga, mis teeb selle lihtsaks kasutada ja seadistada.

  8. Optimaalne ruumikasutus: Immergas EXA on kompaktse disainiga, muutes selle paigaldamise ja integreerimise teie kodu interjööri lihtsaks, eriti kui ruum on piiratud.

  9. Edasijõudnud funktsioonid: Katel on varustatud uuenduslike tehnoloogiate ja intelligentsete funktsioonidega, mis suurendavad selle jõudlust ja mugavust.


Immergas EXA on usaldusväärne, efektiivne ja keskkonnasõbralik valik, tagades mugava ja energiasäästliku keskkütte ja sooja veevarustuse teie kodus.