Gaasitööd


Gasitoru ümberpaigutamine (üldehituse ümberpaigutamine, gaasi väljalülitamine, lõikamine + kran)
Alates 300 €
Gaasitoru lõikamine koos keermestatud lõikega + kran:
 
Ø 15
Alates 65 €

Ø 20Alates 75 €
Ø 25Alates 85 €
Gaasikraani vahetus
Alates 45 €
Gaasilõõri või painduva ühenduse vahetus
Alates 50€
Ühendamine gaasimõõturiga
Alates 120 €
Gaasipliidi ühendamine
Alates 35 €
Gaasitrassi ümberpaigutamise projekt
Alates 200 €
Gaasilekete diagnostika
Alates 50 €


Inspektsiooni ülevaatus
Alates 140€ "Gaatööd Tallinnas: professionaalsed teenused ja kvalifitseeritud töö!

Usaldage meid, et saada linna parimad ja usaldusväärsed gaatööde teenused. Meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kellel on rikkalik kogemus, mis tagab igas projektis veatu tulemuse.

Mida me pakume:

  1. Gaasitorustiku paigaldus, asendamine ja ümberpaigutamine: Olenemata sellest, kas vajate uue gaasitorustiku paigaldust, vanade asendamist või ümberpaigutamist, saavad meie spetsialistid selle ülesandega professionaalselt ja tõhusalt hakkama.

  2. Konsultatsioonid ja soovitused: Meie konsultantide meeskond on valmis aitama teil teha põhjendatud otsuseid, pakkudes teavet parimate materjalide ja tarvikute kohta, tagamaks gaatööde ohutuse ja tõhususe.

  3. Gaasijuhtmete projektid: Kui vajate gaasijuhtme projekti, koostavad meie spetsialistid selle, võttes arvesse kõiki teie vajadusi ja nõudeid, tagades teile parima lahenduse.

  4. Sertifitseerimine: Pärast tööde lõpetamist väljastame teile sertifikaadi, mis kinnitab, et teie gaasiseadmed vastavad kõikidele kohaldatavatele ohutusnõuetele ja standarditele.

Miks valida meid:

  • Töö kvaliteet: Pöörame suurt tähelepanu detailidele ja töö kvaliteedile, et tagada teie gaasijuhtme pikaajaline ja usaldusväärne toimimine.

  • Ohutus esikohal: Järgime rangelt kõiki gaatööde ohutusnorme ja eeskirju, et ennetada võimalikke riske.

  • Kogemus ja usaldusväärsus: Meie spetsialistidel on pikaajaline töökogemus selles valdkonnas, mis tagab igasuguse keerukusega projektide eduka täitmise.

  • Isikupärane lähenemine: Mõistame, et iga projekt on unikaalne, seega on meie meeskond alati valmis kuulama teie vajadusi ja pakkuma individuaalset lahendust.

Ärge ohverdage kvaliteeti ja ohutust! Pöörduge meie poole professionaalsete gaatööde teenuste saamiseks Tallinnas ning jääte tulemusega rahule. Meie meeskond on alati valmis aitama teid kõikide gaatöödega seotud küsimustega.

Helistage meile kohe, et arutada oma projekti +3725530764 !