Veeküttekatel on mõeldud kasutamiseks koos kõigi kateldega. Valmistatud emailitud terasest, väliskülg on kaetud valge PVC-kilega.


570 659-13.51%
  • Bränd: BOSCH
  • Kohaletoimetamine: 

Lisateave


Kaudse soojendusega boiler

WSTB 200


Põrandale paigaldatav ümara kujuga anum külgsuunaliste ühendustega

Kasulik maht 197 liitrit Spiraalvõimendi võimsusega 20,6 kW Kontuuri retsirkulatsiooni ühenduse toru


Eelised:


  • Valmistatud Saksamaal Kõik Bosch Thermotechnik'i boilerid toodetakse Aibelschauzeni tehases. Kõik protsessid, nagu torude painutamine, metalli lõikamine ja keevitamine, kaitsekatte pealekandmine, toimuvad täielikult automatiseeritud tsüklis. Lõpptoode läbib mitmeid Bosch'i kvaliteedikontrolli etappe.
  • Patenteeritud sinine termoglasuur See on boileri sisepinna kate, mis tagab maksimaalse korrosioonikindluse ja säilitab vee kvaliteedi kõrgeimal tasemel kogu boileri kasutusaja jooksul. Termoglasuuri aluseks on klaas, mis jääb isegi kõrgetel temperatuuridel keemiliselt neutraalseks.
  • Energiatõhus Boileri korpuse soojustus on valmistatud jäigast polüuretaanist, millel on minimaalsed soojuskadud ja see säilitab vee temperatuuri pikka aega. Välimine ümbris on kaetud kilekatteta pehme porolooniga. Selle tulemusel vastavad WSTB seeria boilerid Euroopa energiasäästmise direktiivi kõrgele energiatõhususe klassile.
  • Kõrgeima taseme kaitse Kaitsev magneesiumanood takistab katlakivi teket veeküttekehade kuumutamisel. Anoodi seisundi aastane kontroll on kohustuslik hooldustööde loendis.